; Vorac - Chtěla bych indukci

logo

     


 NÁVRHY A VÝROBA INTERIÉROVÉHO NÁBYTKU

Mám plyn a chtěla bych indukci je potřeba přípojku 380V ?

Chat

Přípojku na 380V/16A není potřeba

ze 17 leté zkušenosti vím, jak indukční varné desky fungují a jaký dosáhnou max. výkon při běžném vaření na čtyřech plotýnkách s hlavním jednofázovým jištění bytové jednotky i když se uvádí celkový příkon desky 7kW, což je podmiňováno s pořízením indukční desky do nové kuchyně. Naši zákazníci ví, že to tak není a bez problému využívají výhod vaření na indukci i když nemají tuto přípojku.

Rád vám osobně v našem studiu vysvětlím podrobněji, jakým způsobem to lze provést, aniž byste museli někde žádat o přípojku na 380V/16A a zbytečně tak utráceli peníze, které můžete lépe investovat např. do kvalitnějších spotřebičů, které Vám naopak ještě elektrickou energii ušetří.

autor Z.Voráč

 

  • pohyb box.fw


  • prostor box.fw
  • plynulost box.fw
  • BLUMOTION - otvírání zásuvek, výklopů i dvířek je tiché a plynulé
  • Volte plnovýsuvy pro přístup až do zadní části zásuvky.
  • Plynulá a rychlá práce v kuchyni

pohyb2

Ovládání kuchyně by mělo být lehké a příjemné. Dobrý pocit při používání kuchyně nezávisí jen na designu nebo povrchových materiálech.
Otestujte na prodejně zaplněné zásuvky. Tichý chod a tlumení zásuvek oceníte hlavně v kuchyni spojené s obývacím pokojem a jídelnou.Otevírejte a zavírejte výklopy a zásuvky až pak se rozhodněte. Jak otevřít zásuvku nebo výklop špinavýma rukama? Pomůže Vám elektrické ovládání SERVO-DRIVE. Ideální místo pro jeho použití je zásuvka ve které je odpadkový koš.

prostor2

Není nic horšího, než při ukládání věcí do nové kuchyně zjistit, že se Vám tam vše nevejde. Stává se to až v 60% případů. Rozmyslete si předem dobře, kolik a na co budete potřebovat úložného prostoru.
Nebojte se udělat kychyňskou linku hlubší než standartních 60cm. Nepoužívejte dvě úuké ale jednu širokou skříňku. Tím lze získat až 40% úložného prostoru navíc. Využijte všechny možnosti k získání úložného prostoru navíc. Použijte zásuvku pod dřezem, vnitřní nebo rohové zásuvky.

plynulost 5

Pro plynulou práci v kuchyni jsou důležité jednoduché pracovní postupy. Promítněte si v duchu co denně při používání kuchyně děláte. Uvědomíte si pak lépe, co a kde budete v nové kuchyni potřebovat.
Rozdělení do 5-ti zón zajišťuje krátké vzdálenosti a tím úsporu času i sil. Vše je uspořádáno logicky podle pracovních postupů v kuchyni. Dbejte na to abyste meli vše potřebné snadno a ihned přístupné. Díky rozdělení kuchyně do zón se zbytečně nenachodíte a ušetříte čas při vaření.

© Copyright 2017 vorac.cz