; Vorac - Indukce ANO či NE ?

logo

     


 NÁVRHY A VÝROBA INTERIÉROVÉHO NÁBYTKU

Indukce ANO či NE ?

Chat

Z více jak 17leté zkušenosti říkám ano.

3indukceNa indukční varné desce uvaříte rychleji než ve srovnání s jinými způsoby vaření, pokud používáte správné nádobí. Tím se rozumí nádobí, jehož dno je magnetické, tedy reaguje s magnetem. Jedná se o nádobí smaltované, ocelolitinové a také speciální nádobí pro indukční desky. Naopak na indukční varné desce nelze vařit v nádobí skleněném, hliníkovém nebo titanovém. Je zarážející, že významní výrobci nádobí se výrobou speciálního nádobí pro používání na indukčních deskách začali zabývat teprve před několika lety.

Co je speciální nádobí?
Jedná se o nádobí s vrstvenou strukturou dna. Jeho středovou část tvoří magneticky vodivá ocelová planžeta, která zajišťuje přenos energie z varné desky do připravovaného pokrmu.

Zajímavostí je, že tento způsob vaření byl prezentován poprvé již v roce 1957 na výstavě v Paříži v reportáži ČT s názvem ,, Jak bude vypadat domácí vaření v kuchyních za půl století? "viz odkaz https://www.youtube.com/watch?v=klOQlatRbFI

Za sedmnáct let zkušeností montáže žádný z našich zákazníků neprojevil nespokojenost s námi nainstalovanou indukční varnou deskou, což jistě svědčí o jejich spokojenosti s tímto způsobem vaření. Rád Vám osobně toto vaření předvedu a i vy poznáte opravdu velkého pomocníka při vaření. Věřím, že žádný z nových uživatelů indukce nebude volby litovat a ocení přínos tohoto moderního a ekonomického způsobu vaření.

 
Autor článku Zdeněk Voráč

  • pohyb box.fw


  • prostor box.fw
  • plynulost box.fw
  • BLUMOTION - otvírání zásuvek, výklopů i dvířek je tiché a plynulé
  • Volte plnovýsuvy pro přístup až do zadní části zásuvky.
  • Plynulá a rychlá práce v kuchyni

pohyb2

Ovládání kuchyně by mělo být lehké a příjemné. Dobrý pocit při používání kuchyně nezávisí jen na designu nebo povrchových materiálech.
Otestujte na prodejně zaplněné zásuvky. Tichý chod a tlumení zásuvek oceníte hlavně v kuchyni spojené s obývacím pokojem a jídelnou.Otevírejte a zavírejte výklopy a zásuvky až pak se rozhodněte. Jak otevřít zásuvku nebo výklop špinavýma rukama? Pomůže Vám elektrické ovládání SERVO-DRIVE. Ideální místo pro jeho použití je zásuvka ve které je odpadkový koš.

prostor2

Není nic horšího, než při ukládání věcí do nové kuchyně zjistit, že se Vám tam vše nevejde. Stává se to až v 60% případů. Rozmyslete si předem dobře, kolik a na co budete potřebovat úložného prostoru.
Nebojte se udělat kychyňskou linku hlubší než standartních 60cm. Nepoužívejte dvě úuké ale jednu širokou skříňku. Tím lze získat až 40% úložného prostoru navíc. Využijte všechny možnosti k získání úložného prostoru navíc. Použijte zásuvku pod dřezem, vnitřní nebo rohové zásuvky.

plynulost 5

Pro plynulou práci v kuchyni jsou důležité jednoduché pracovní postupy. Promítněte si v duchu co denně při používání kuchyně děláte. Uvědomíte si pak lépe, co a kde budete v nové kuchyni potřebovat.
Rozdělení do 5-ti zón zajišťuje krátké vzdálenosti a tím úsporu času i sil. Vše je uspořádáno logicky podle pracovních postupů v kuchyni. Dbejte na to abyste meli vše potřebné snadno a ihned přístupné. Díky rozdělení kuchyně do zón se zbytečně nenachodíte a ušetříte čas při vaření.

© Copyright 2017 vorac.cz