; Vorac - Jak to u nás chodí

logo

     


 NÁVRHY A VÝROBA INTERIÉROVÉHO NÁBYTKU

 

 

Realizace na zakázku

Dispoziční řešení interiéru a následně návrhy nábytku tvoříme pro každého individuálně. 
Pokračovat dále

 

Rady a tipy

Každý začátek je těžký a zvláště jedná-li se o tak zásadní záležitost jako je nový nábytek do interiéru. 
Pokračovat dále

 

Jak to u nás chodí

Dispoziční řešení interiéru a následně návrhy nábytku tvoříme pro každého individuálně.
Pokračovat dále

Jak to u nás chodí

navrhbila

Jak to u nás chodí

Dispoziční řešení kuchyňské linky tvoříme pro každého zákazníka individuálně. Jen tak je možné vytvořit návrh kuchyně, která bude sloužit Vám, nikoliv Vy jí.

Jelikož návrh a cenovou kalkulaci provádíme zdarma, postačí nám pro první schůzku hrubý půdorys místnosti ( i s rozmístěním oken a dveří ), ve které se bude realizovat kuchyň nebo jiný nábytek, a krátký popis Vašich představ o vybavení. Tyto podklady nám stačí zaslat i elektronickou poštou nebo doplnit telefonicky. Následně už jde jen o dohodnutí termínu schůzky pro prezentaci návrhu.

Pro vytvoření detailního návrhu již považujeme za důležité osobní jednání a předvedení našich výrobků k případnému porovnání konkurenční nabídky tak, aby bylo možné porovnat porovnatelné. V dohodnutém termínu Vám předvedeme dva návrhy, kdy první bude dle Vašich představ, a druhý, který bude vycházet z našich dlouhodobých zkušeností, odezvy zákazníků a inspirací nabytých i na mezinárodních výstavách o designu.

Vy tak budete mít možnost vidět nábytek ze dvou úhlů pohledu. Tyto návrhy můžete (pokud to bude třeba) měnit dle vlastních požadavků a představ až do podoby, se kterou budete souhlasit. Na Vámi schválený návrh Vám předáme během několika minut kalkulaci, kterou společně ještě jenou projdem a potom už záleží jen na Vašem rozhodnutí, jestli zakázku u nás objednáte, či nikoliv.

Kuchyňská linka je nejdůležitější částí bytu nebo domu, a proto se neradi zúčastňujeme tzv. výběrového řízení, kdy zákazník rozešle svoje poptávky mezi několik firem a čeká na nejnižší cenu. Důvodem zmíněného zákazníkova počínání může být, že příliš neřeší, jak bude kuchyň funkční a z čeho bude vyrobena. Druhým důvodem může být i jeho pracovní vytíženost, což chápeme, a proto zákazníkům nabízíme termíny schůzek i mimo pracovní dobu.

Naším zájmem je, abyste za Vaše investice získali co nejlepší řešení a kvalitu.

V dnešní době e-shopů netrváme na dodávce spotřebičů prostřednictvím naší firmy. V případě Vašeho zájmu Vám je za poplatek zabudujeme i zapojíme. Záruku na spotřebiče v případě poruchy si však musíte následně řešit s dodavatelem zařízení sami.

Nabídku spotřebičů Vám samozřejmě v případě zájmu předložíme za cenu, ve které máte již zahrnuto zajištění nepoškozeného zařízení, odbornou instalaci, zapojení a případné řešení záručních oprav. Celou zakázku, pokud budete mít zájem, Vám předložíme s objednávkou i v elektronické podobě.

V rámci dodávky kuchyně Vám můžeme nabídnout také řemesla osvědčených partnerů (živnostníků), a to v oborech - stavební a přípravné práce (bytové jádra a menší stavební úpravy), elektroinstalace, sádrokartony, malování, podlahy, vodo - topo - plyn a další.
S těmito partnery jsme realizovali mnoho akcí (bytová jádra) a až na menší kosmetické dodělávky to dopadlo vždy dobře. A co je neméně důležité, vše bylo dotaženo vždy do konce a ke spokojenosti zákazníka.

 

  • pohyb box.fw


  • prostor box.fw
  • plynulost box.fw
  • BLUMOTION - otvírání zásuvek, výklopů i dvířek je tiché a plynulé
  • Volte plnovýsuvy pro přístup až do zadní části zásuvky.
  • Plynulá a rychlá práce v kuchyni

pohyb2

Ovládání kuchyně by mělo být lehké a příjemné. Dobrý pocit při používání kuchyně nezávisí jen na designu nebo povrchových materiálech.
Otestujte na prodejně zaplněné zásuvky. Tichý chod a tlumení zásuvek oceníte hlavně v kuchyni spojené s obývacím pokojem a jídelnou.Otevírejte a zavírejte výklopy a zásuvky až pak se rozhodněte. Jak otevřít zásuvku nebo výklop špinavýma rukama? Pomůže Vám elektrické ovládání SERVO-DRIVE. Ideální místo pro jeho použití je zásuvka ve které je odpadkový koš.

prostor2

Není nic horšího, než při ukládání věcí do nové kuchyně zjistit, že se Vám tam vše nevejde. Stává se to až v 60% případů. Rozmyslete si předem dobře, kolik a na co budete potřebovat úložného prostoru.
Nebojte se udělat kychyňskou linku hlubší než standartních 60cm. Nepoužívejte dvě úuké ale jednu širokou skříňku. Tím lze získat až 40% úložného prostoru navíc. Využijte všechny možnosti k získání úložného prostoru navíc. Použijte zásuvku pod dřezem, vnitřní nebo rohové zásuvky.

plynulost 5

Pro plynulou práci v kuchyni jsou důležité jednoduché pracovní postupy. Promítněte si v duchu co denně při používání kuchyně děláte. Uvědomíte si pak lépe, co a kde budete v nové kuchyni potřebovat.
Rozdělení do 5-ti zón zajišťuje krátké vzdálenosti a tím úsporu času i sil. Vše je uspořádáno logicky podle pracovních postupů v kuchyni. Dbejte na to abyste meli vše potřebné snadno a ihned přístupné. Díky rozdělení kuchyně do zón se zbytečně nenachodíte a ušetříte čas při vaření.

© Copyright 2017 vorac.cz