; Vorac - Řešení jídelních stolů

logo

     


 NÁVRHY A VÝROBA INTERIÉROVÉHO NÁBYTKU

Řešení jídelních stolů + video

Velmi ekonomické řešení jídelních stolů na úsporu místa pokud je spojený obývák s kuchyní je upevněn k pultu s možností prodloužení viz foto níže. Další prostorové ekonomické řešení jsou stoly zásuvné do různých částí kuchyně viz foto a video

 

Tavolo a+ / A+ Atim 3DS

stul

 

 

 

 

 

 

 

Homework Atim 3DS

stul

 

 

 

 

 

 

 

Sandwich Atim 3DS

stul

 

 

 

 

 

 

 

T-Able Atim 3DS

stul

 

 

 

 

 

 

 

TAble XL Atim 3DS

stul5

 

 

 

 

 

 

 

BREAKFAST SOFT MOVE 3DS

stul5

 

 

 

 

 

 

 

Mensola Party Atim 3DS

stul5

 

 

 

 

 

 

 

Evolution XL Atim 3DS

stul5

 

 

 

 

 

 

 

  • pohyb box.fw


  • prostor box.fw
  • plynulost box.fw
  • BLUMOTION - otvírání zásuvek, výklopů i dvířek je tiché a plynulé
  • Volte plnovýsuvy pro přístup až do zadní části zásuvky.
  • Plynulá a rychlá práce v kuchyni

pohyb2

Ovládání kuchyně by mělo být lehké a příjemné. Dobrý pocit při používání kuchyně nezávisí jen na designu nebo povrchových materiálech.
Otestujte na prodejně zaplněné zásuvky. Tichý chod a tlumení zásuvek oceníte hlavně v kuchyni spojené s obývacím pokojem a jídelnou.Otevírejte a zavírejte výklopy a zásuvky až pak se rozhodněte. Jak otevřít zásuvku nebo výklop špinavýma rukama? Pomůže Vám elektrické ovládání SERVO-DRIVE. Ideální místo pro jeho použití je zásuvka ve které je odpadkový koš.

prostor2

Není nic horšího, než při ukládání věcí do nové kuchyně zjistit, že se Vám tam vše nevejde. Stává se to až v 60% případů. Rozmyslete si předem dobře, kolik a na co budete potřebovat úložného prostoru.
Nebojte se udělat kychyňskou linku hlubší než standartních 60cm. Nepoužívejte dvě úuké ale jednu širokou skříňku. Tím lze získat až 40% úložného prostoru navíc. Využijte všechny možnosti k získání úložného prostoru navíc. Použijte zásuvku pod dřezem, vnitřní nebo rohové zásuvky.

plynulost 5

Pro plynulou práci v kuchyni jsou důležité jednoduché pracovní postupy. Promítněte si v duchu co denně při používání kuchyně děláte. Uvědomíte si pak lépe, co a kde budete v nové kuchyni potřebovat.
Rozdělení do 5-ti zón zajišťuje krátké vzdálenosti a tím úsporu času i sil. Vše je uspořádáno logicky podle pracovních postupů v kuchyni. Dbejte na to abyste meli vše potřebné snadno a ihned přístupné. Díky rozdělení kuchyně do zón se zbytečně nenachodíte a ušetříte čas při vaření.

© Copyright 2017 vorac.cz