; Vorac - Kování pro šatní skříně

logo

     


 NÁVRHY A VÝROBA INTERIÉROVÉHO NÁBYTKU

Kování pro šatní skříně + video

kovaniPo dvouletém provozu nového studia chystáme novinky v šatních skříní a to hlavně jejich otevírání jak klasické tak i posuvné kování firmy Hettich, která zaručuje její dlouhou životnost  (viz videa níže). Instalovaní těchto novinek plánujeme na první čtvrtletí 2018. 

Hettich Wingline L  video

Sklopný mechanismus push / pull umožňuje přístup k celému obsahu skříně jednou rukou.
Systém je určen pro tichý provoz, otevření a zavření tlakem, bezproblémovou instalaci a maximalizaci vnitřního prostoru.
WingLine L, lehké křídlo do 25 kg a výška do 2400 mm: používá se jako univerzální systém pro ložnice, kuchyně a kanceláře.

 

Hettich InLine XL  video

InLine XL je systém prémiových posuvných dveří pro čelní plochy. InLine XL poskytuje maximální flexibilitu při návrhu, zejména při použití držadel. Vzhledem k tomu, že InLine XL umožňuje otevření posuvných dveří z nejvzdálenější hrany dvířek, nabízí možnost vytváření bezúdržbových čel. Montáž je určena pro dveře o hmotnosti až 60 kg.
Dodatečný dotek luxusu a pohodlí přichází ze systémem Silent System,video který jemně a tiše zpomaluje dveře směrem k otevírání a zavírání.

 

  • pohyb box.fw


  • prostor box.fw
  • plynulost box.fw
  • BLUMOTION - otvírání zásuvek, výklopů i dvířek je tiché a plynulé
  • Volte plnovýsuvy pro přístup až do zadní části zásuvky.
  • Plynulá a rychlá práce v kuchyni

pohyb2

Ovládání kuchyně by mělo být lehké a příjemné. Dobrý pocit při používání kuchyně nezávisí jen na designu nebo povrchových materiálech.
Otestujte na prodejně zaplněné zásuvky. Tichý chod a tlumení zásuvek oceníte hlavně v kuchyni spojené s obývacím pokojem a jídelnou.Otevírejte a zavírejte výklopy a zásuvky až pak se rozhodněte. Jak otevřít zásuvku nebo výklop špinavýma rukama? Pomůže Vám elektrické ovládání SERVO-DRIVE. Ideální místo pro jeho použití je zásuvka ve které je odpadkový koš.

prostor2

Není nic horšího, než při ukládání věcí do nové kuchyně zjistit, že se Vám tam vše nevejde. Stává se to až v 60% případů. Rozmyslete si předem dobře, kolik a na co budete potřebovat úložného prostoru.
Nebojte se udělat kychyňskou linku hlubší než standartních 60cm. Nepoužívejte dvě úuké ale jednu širokou skříňku. Tím lze získat až 40% úložného prostoru navíc. Využijte všechny možnosti k získání úložného prostoru navíc. Použijte zásuvku pod dřezem, vnitřní nebo rohové zásuvky.

plynulost 5

Pro plynulou práci v kuchyni jsou důležité jednoduché pracovní postupy. Promítněte si v duchu co denně při používání kuchyně děláte. Uvědomíte si pak lépe, co a kde budete v nové kuchyni potřebovat.
Rozdělení do 5-ti zón zajišťuje krátké vzdálenosti a tím úsporu času i sil. Vše je uspořádáno logicky podle pracovních postupů v kuchyni. Dbejte na to abyste meli vše potřebné snadno a ihned přístupné. Díky rozdělení kuchyně do zón se zbytečně nenachodíte a ušetříte čas při vaření.

© Copyright 2017 vorac.cz