; Vorac - Spolehlivý servis

logo

     


 NÁVRHY A VÝROBA INTERIÉROVÉHO NÁBYTKU

 

 

Realizace na zakázku

Dispoziční řešení interiéru a následně návrhy nábytku tvoříme pro každého individuálně. 
Pokračovat dále

 

Rady a tipy

Každý začátek je těžký a zvláště jedná-li se o tak zásadní záležitost jako je nový nábytek do interiéru. 
Pokračovat dále

 

Jak to u nás chodí

Dispoziční řešení interiéru a následně návrhy nábytku tvoříme pro každého individuálně.
Pokračovat dále

Spolehlivý servis

servis

 

Každá firma nabízí servis, ale slovo servis je široký pojem a každý si pod tímto názvem představujeme něco jiného. Zákazník má představu o bezstarostném používání kuchyně a někteří dodavetelé chápou servis jen jako marketingový tah.

U naší firmy se opravdu staráme o spokojenost zákazníka a bezproblémové užívání našich výrobků.

Pokud je potřeba něco doladit v rámci platné záruky,  přizpůsobíme se samozřejmě Vašemu času.

Pokud se jedná o pozáruční servis nabízíme jej také zdarma, ale zde se již musíte přizpůsobit našemu času Vy, s ohledem na rozpracovanou zakázkovou náplň.

Servis zdarma je platný po celou dobu užívání vaší kuchyně z naší výroby. Pokud patříte k uživatelům naši kuchyně a o této skutečnosti jste nevěděli, ozvěte se nám s Vašim problémem na náš e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Záruku a servis nabízí spousta firem, ale jak uvádím výše, někdy se jedná o marketingový tah podmíněný podmínkami, které vlastně ani nelze splnit.

Naše firma nepodmiňuje záruku ničím jiným, kromě přizpůsobení Vašeho času.

Pro nás nekončí dodáním kuchyňské linky, pro nás je důležité být s Vámi ve spojení, abychom věděli jak dlouho naše kuchyně vydrží v plném provozu a co na nich případně vylepšovat.

autor článku: Zdeněk Voráč

  • pohyb box.fw


  • prostor box.fw
  • plynulost box.fw
  • BLUMOTION - otvírání zásuvek, výklopů i dvířek je tiché a plynulé
  • Volte plnovýsuvy pro přístup až do zadní části zásuvky.
  • Plynulá a rychlá práce v kuchyni

pohyb2

Ovládání kuchyně by mělo být lehké a příjemné. Dobrý pocit při používání kuchyně nezávisí jen na designu nebo povrchových materiálech.
Otestujte na prodejně zaplněné zásuvky. Tichý chod a tlumení zásuvek oceníte hlavně v kuchyni spojené s obývacím pokojem a jídelnou.Otevírejte a zavírejte výklopy a zásuvky až pak se rozhodněte. Jak otevřít zásuvku nebo výklop špinavýma rukama? Pomůže Vám elektrické ovládání SERVO-DRIVE. Ideální místo pro jeho použití je zásuvka ve které je odpadkový koš.

prostor2

Není nic horšího, než při ukládání věcí do nové kuchyně zjistit, že se Vám tam vše nevejde. Stává se to až v 60% případů. Rozmyslete si předem dobře, kolik a na co budete potřebovat úložného prostoru.
Nebojte se udělat kychyňskou linku hlubší než standartních 60cm. Nepoužívejte dvě úuké ale jednu širokou skříňku. Tím lze získat až 40% úložného prostoru navíc. Využijte všechny možnosti k získání úložného prostoru navíc. Použijte zásuvku pod dřezem, vnitřní nebo rohové zásuvky.

plynulost 5

Pro plynulou práci v kuchyni jsou důležité jednoduché pracovní postupy. Promítněte si v duchu co denně při používání kuchyně děláte. Uvědomíte si pak lépe, co a kde budete v nové kuchyni potřebovat.
Rozdělení do 5-ti zón zajišťuje krátké vzdálenosti a tím úsporu času i sil. Vše je uspořádáno logicky podle pracovních postupů v kuchyni. Dbejte na to abyste meli vše potřebné snadno a ihned přístupné. Díky rozdělení kuchyně do zón se zbytečně nenachodíte a ušetříte čas při vaření.

© Copyright 2017 vorac.cz