; Vorac - Vestavný vysavač

logo

     


 NÁVRHY A VÝROBA INTERIÉROVÉHO NÁBYTKU

Vestavný vysavač

vysavac1 Jednoduché ovládání

K aktivaci vysavače se jednoduše dotkněte smetákem nebo nohou klapky přístroje.
Senzor rozpozná tlak a zapne chod motoru.
Nyní můžete namést nečistoty.
Po vypnutí motoru se klapka automaticky zavře.

 

vysavac2Efektivita

Použijte 630 Wattů silný, energeticky úsporný vestavný vysavač tam, kde vzniká spousta špíny a nečistot: v kuchyni, v předsíni, u krbu nebo krbových kamen, v garáži nebo v dílně.

Přístroj má extrémně nízkou spotřebu ve stand-by režimu, pouze 0,25 W.

 

vysavac3Jednoduchá montáž

Vysavač může být nainstalován jak do nové, tak i do stávající kuchyně nebo jiného nábytku. Musí mít pouze provedení se soklem o minimální výšce 11 cm a musí být k dispozici elektrická zásuvka 230V. Přístroj se pak upevní pomocí fixačních šroubů do dna skříňky. Nedojde tím pádem k poškození podlahy ani nábytkové skříňky. Vysavač je tedy možno později opět vymontovat.

 

vysavac4Sáček do vysavače

Vestavný vysavač je vybaven prachovými sáčky Swirl® (označení A07) které jsou certifikovány jako antialergické. Přístroj je proto vhodný i pro alergiky. Světelná kontrolka na panelu vysavače vás upozorní, pokud je sáček plný. Vysuňte pak vysavač ven a otevřete víko sacího prostoru. Jednoduše pak sáček vyměňte s pomocí klik systému.

 

  • pohyb box.fw


  • prostor box.fw
  • plynulost box.fw
  • BLUMOTION - otvírání zásuvek, výklopů i dvířek je tiché a plynulé
  • Volte plnovýsuvy pro přístup až do zadní části zásuvky.
  • Plynulá a rychlá práce v kuchyni

pohyb2

Ovládání kuchyně by mělo být lehké a příjemné. Dobrý pocit při používání kuchyně nezávisí jen na designu nebo povrchových materiálech.
Otestujte na prodejně zaplněné zásuvky. Tichý chod a tlumení zásuvek oceníte hlavně v kuchyni spojené s obývacím pokojem a jídelnou.Otevírejte a zavírejte výklopy a zásuvky až pak se rozhodněte. Jak otevřít zásuvku nebo výklop špinavýma rukama? Pomůže Vám elektrické ovládání SERVO-DRIVE. Ideální místo pro jeho použití je zásuvka ve které je odpadkový koš.

prostor2

Není nic horšího, než při ukládání věcí do nové kuchyně zjistit, že se Vám tam vše nevejde. Stává se to až v 60% případů. Rozmyslete si předem dobře, kolik a na co budete potřebovat úložného prostoru.
Nebojte se udělat kychyňskou linku hlubší než standartních 60cm. Nepoužívejte dvě úuké ale jednu širokou skříňku. Tím lze získat až 40% úložného prostoru navíc. Využijte všechny možnosti k získání úložného prostoru navíc. Použijte zásuvku pod dřezem, vnitřní nebo rohové zásuvky.

plynulost 5

Pro plynulou práci v kuchyni jsou důležité jednoduché pracovní postupy. Promítněte si v duchu co denně při používání kuchyně děláte. Uvědomíte si pak lépe, co a kde budete v nové kuchyni potřebovat.
Rozdělení do 5-ti zón zajišťuje krátké vzdálenosti a tím úsporu času i sil. Vše je uspořádáno logicky podle pracovních postupů v kuchyni. Dbejte na to abyste meli vše potřebné snadno a ihned přístupné. Díky rozdělení kuchyně do zón se zbytečně nenachodíte a ušetříte čas při vaření.

© Copyright 2017 vorac.cz