; Vorac - Systémy výsuvů BLUM

logo

     


 NÁVRHY A VÝROBA INTERIÉROVÉHO NÁBYTKU

 

 

Realizace na zakázku

Dispoziční řešení interiéru a následně návrhy nábytku tvoříme pro každého individuálně. 
Pokračovat dále

 

Rady a tipy

Každý začátek je těžký a zvláště jedná-li se o tak zásadní záležitost jako je nový nábytek do interiéru. 
Pokračovat dále

 

Jak to u nás chodí

Dispoziční řešení interiéru a následně návrhy nábytku tvoříme pro každého individuálně.
Pokračovat dále

Systémy výsuvů BLUM

Do našeho nábytku instalujeme kování BLUM, které patří mezi nejkvalitnější výrobce.Firma BLUM je společnost, realizující svou činnost na celosvětové úrovni, specializující se na výrobu nábytkového kování. Hlavní sortiment firmy je produkce představující systémy výklopů, závěsů a výsuvů pro nábytek – speciálně v kuchyni.

METABOX

metabox 2

 Zásuvky a výsuvy METABOX se skládají jen z několika konstrukčních dílů. Vyzkoušejte si realizovat s osvědčeným Box systémem nejrozmanitější využití v kuchyni, hale, v koupelně nebo v kanceláři – METABOX je vynikající i v případě, že si budete stavět vlastní obchod. Stabilní materiály a pečlivé zpracování zajistí nejlepší hodnoty stability – až po maximální dynamickou nosnost 30 kg.

TANDEMBOX antaro: pravoúhlý a naprosto čistý a jasný

antaro 2

TANDEMBOX antaro zaručuje čistou, jasnou a hranatou řeč tvarů – zda s relingem nebo jakožto uzavřený korpus se zásuvným prvkem. Všechny komponenty jsou z hlediska barevného provedení vzájemně přizpůsobeny a zdůrazňují tak střídmost designu.

LEGRABOX

legrabox 3

Typické pro tento elegantní Box systém jsou štíhlý, přímočarý design a obzvlášť vysoký komfort pohybu. Za svou velice střídmou řeč tvarů byl již mnohokrát vyznamenán na mezinárodní úrovni.

LEGRABOX je všestranný stejně jako samotné téma bydlení a využít se dá ve všech oblastech bydlení i dalších. K němu výborně pasuje nový, k designu LEGRABOX speciálně sladěný, systém vnitřního členění AMBIA-LINE. Pro harmonické začlenění do všech místností bytu či domu.

Rohová skříňka SPACE CORNER

space cornere

Také v rohu místnosti jsou všechny pracovní pomůcky bleskurychle po ruce. Rohová skříňka SPACE CORNER je ideální v případě, že hlavní pracovní deska jde přes roh mezi dřezem a sporákem. Protože zde by mělo být možné uložit všechny pracovní pomůcky, aby byly rychle po ruce – tam, kde jsou zapotřebí. S rohovými zásuvkami optimálně využijete prostor a dokonce zde uložíte pracovní příbory dobře přístupné.

Systémy vyklápění, skládání, zvedání, naklánění

výklopy

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiály a kování

Všeobecně nábytek musí být perfektní nejen z ergonomického hlediska. I po stránce estetické by měl ...
Mezi luxusní materiály pro povrchovou úpravu nábytku patří dýha, která umožňuje použít přírodní ...
Umělý kámen – minerální látka Masivní, plně probarvená minerální látka na bázi přírodních ...
Do našeho nábytku instalujeme kování BLUM, které patří mezi nejkvalitnější výrobce.Firma BLUM je ...
Bezúchytková dvířka se dají s TIP-ON bez jakékoli námahy otevírat – stačí krátce ťuknout. Dvířka se ...
Zádový obklad se u nás provádí několika způsoby jako například klasické obklady, v dekoru pracovní ...

pohyb2

Ovládání kuchyně by mělo být lehké a příjemné. Dobrý pocit při používání kuchyně nezávisí jen na designu nebo povrchových materiálech.
Otestujte na prodejně zaplněné zásuvky. Tichý chod a tlumení zásuvek oceníte hlavně v kuchyni spojené s obývacím pokojem a jídelnou.Otevírejte a zavírejte výklopy a zásuvky až pak se rozhodněte. Jak otevřít zásuvku nebo výklop špinavýma rukama? Pomůže Vám elektrické ovládání SERVO-DRIVE. Ideální místo pro jeho použití je zásuvka ve které je odpadkový koš.

prostor2

Není nic horšího, než při ukládání věcí do nové kuchyně zjistit, že se Vám tam vše nevejde. Stává se to až v 60% případů. Rozmyslete si předem dobře, kolik a na co budete potřebovat úložného prostoru.
Nebojte se udělat kychyňskou linku hlubší než standartních 60cm. Nepoužívejte dvě úuké ale jednu širokou skříňku. Tím lze získat až 40% úložného prostoru navíc. Využijte všechny možnosti k získání úložného prostoru navíc. Použijte zásuvku pod dřezem, vnitřní nebo rohové zásuvky.

plynulost 5

Pro plynulou práci v kuchyni jsou důležité jednoduché pracovní postupy. Promítněte si v duchu co denně při používání kuchyně děláte. Uvědomíte si pak lépe, co a kde budete v nové kuchyni potřebovat.
Rozdělení do 5-ti zón zajišťuje krátké vzdálenosti a tím úsporu času i sil. Vše je uspořádáno logicky podle pracovních postupů v kuchyni. Dbejte na to abyste meli vše potřebné snadno a ihned přístupné. Díky rozdělení kuchyně do zón se zbytečně nenachodíte a ušetříte čas při vaření.

© Copyright 2017 vorac.cz